Hakkımızda

Siba Kimya 2004 yılında inşaat, pvc-aluminyum, nalburiye-hırdavat, mobilya ve otomotiv sektörlerine çevre dostu ve yüksek teknoloji izolasyon, yalıtım ve yapıştırma ürünleri ile hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Düzce Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 100.000 m2 açık, 40.000 m2 kapalı alanda faaliyetlerine devam eden Siba Kimya geniş ürün yelpazesi ve üretimdeki son teknoloji makine ve ekipmanları ile her biri alanında uzman ar-ge, üretim, satış pazarlama ve yönetim kadrosu ile PU köpükler, silikonlar, PU ve hibrit mastikler, yapıştırıcılar ve akrilik mastikler üretimi ve satışı yapmaktadır.

Siba Kimya IML teknolojisi ile kendi plastik kartuşlarını üretebilen Dünya’daki ilk ve tek entegre tesistir.

Siba Kimya gerekli kalite belgelerine sahiptir. Üretimin tüm aşamalarında yüksek kalite hassasiyetiyle müşteri taleplerini hızlı ve eksiksiz karşılamak için sürekli yatırım yapan bir anlayışla siz değerli müşterilerine özel marka ve kendi tescilli markasi Sibax ile hizmet vermektedir.

YÖNETİM POLİTİKAMIZ

Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri şartlarına dayanan ve firma algısını güçlendirmeyi hedefleyen GÜVENİLİR bir entegre yönetim sistemi oluşturmaktır.

“KALİTENİN YENİ ADI” sloganımız, şirket kültürümüz olarak kabul edilir.

Geniş ürün yelpazemizi kaliteden ödün vermeden müşterilerimize sunmak,

Güncel ve gelişen teknolojiyi kullanarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan, güvenilir ve aranan bir firma olmak,

Satış – pazarlama ağımızla müşteriye yakın olmak ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmak,

Kapıya teslim sevkiyat anlayışı ile müşterilerimize katma değer sağlamak,

Çalışma heyecanımızı ekip olarak üst seviyede tutmak ve sürekli gelişmeye açık olmak,

Tedarikçilerimizle güvene dayalı bir işbirliği içinde olmak,

İş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutan bir çalışma ortamı oluşturmak,

İlgili standartlara, mevzuatlara,müşteri taleplerine ve tüm ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerine uygun şekilde üretim gerçekleştirmek,

Yaşam döngüsü yaklaşımı çerçevesinde çevreyi korumak, Firmamızın yönetim politikasını oluşturur.